Dzień Zebry

W czwartek 12 stycznia w naszej szkole odbył się Dzień Zebry. To już kolejny dzień z kalendarza świąt nietypowych. Tym razem to klasa 5a przygotowała wiele atrakcji...

Korytarze zostały ozdobione plakatami zebry i ciekawostkami na ich temat, na drugim piętrze stanęła fotobudka w której każdy mógł zrobić sobie zdjęcie. Ponadto wszyscy uczeniowie i pracownicy szkoły zostali poczęstowani kawałkiem ciasta „zebra”. Na godzinie wychowawczej klasa 5a przeprowadziła quiz dotyczący wiedzy o zebrach dla klas 4-8 - najlepiej wypadła  8a. Natomiast klasy 1-3 otrzymały obrazki zebry które każdy kolorował i ozdobiał według własnego pomysłu. Zorganizowano również konkurs na najlepszy strój lub fryzurę „zebrę” a najciekawsze stylizacje zostały nagrodzone.