Nasze sukcesy

Konkursu Kolęd i Pastorałek - finał

W piątek 12 stycznia w filii GOK w Rudzicy, odbyła się dwudziesta edycja Konkursu Kolęd i Pastorałek. W konkursie zaprezentowali się nasi uczniowie : Lena Strządała z kl.6a I Maciej Michalik z kl.3b Jury w składzie: Iwona Loranc, Dominika Skowrońska i Zbigniew Wałach  podczas przesłuchań konkursowych oceniło 39 wykonawców. Maciej Michalik wykonując dwie kolędy Północ już była, Wesołą nowinę otrzymał wyróżnienie. Utwory te wykonał przy akompaniamencie gitar taty i brata Janka Oficjalne wręczenie nagrody odbyło się 04.02.24. w GOK w Jasienicy. Cieszymy się z sukcesów naszego Maćka i dziękujemy rodzicom za zaangażowanie.

"Kolory smutku, odcienie radości"

W dniu 08.03.2023 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbyła się gala finałowa konkursu "Kolory smutku, odcienie radości". W konkursie wzięły udział uczennice naszej szkoły: Magdalena Świć, Julita Janota, Laura Badera i Julia Englisz. Dziewczyny zaprezentowały piękne zdjęcia, które oddawały tematykę radości i smutku. Zdjęcie Julii zostało bardzo wysoko ocenione. W kategorii szkół podstawowych zajęła drugie miejsce, czego bardzo jej gratulujemy!

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

21 lutego odbyło się w naszej szkole posiedzenie jury eliminacji środowiskowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
"MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM".
Na podstawie regulaminu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej jury po dokonaniu oceny prac pisemnych zakwalifikowało do finału następujących uczestników:

I grupa wiekowa (szkoła podstawowa I - IV):

Jekiełek Kacper, Tyloch Adam, Folek Milena

II grupa wiekowa (szkoły podstawowe V - VIII):

Szczypka Szymon, Rygiel Bartosz, Szczypka Anna.

Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym

W dniu 30.11.2022 w Chybiu odbył się z Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym. W finale spotyka się najlepsza "8" z województwa, po wygraniu zawodów miejsko-gminnych, powiatowych, rejonowych i  półfinałów wojewódzkich...

MAMY MISTRZYNIE ŚLĄSKA!!!

Mamy Mistrzynie Śląska!!!

W ramach Igrzysk Młodzieży odbył się 10.05.2022r. w Gliwicach Finał Wojewódzki w tenisie stołowym. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Julia Moskała, Wiktoria Krzempek oraz Kinga Włodarczyk

po wygraniu zawodów powiatowych, rejonowych i półfinałów wojewódzkich okazała się również najlepsza na szczeblu wojewódzkim.  Nasze zawodniczki pokonały zespoły z Sosnowca, Rudy Śląskiej i Ligoty w grupie oraz w półfinale Tarnowskie Góry. W ścisłym finale powtórnie doszło do meczu z drużyną z Ligoty. Po bardzo efektownym zwycięstwie w deblu ostatecznie całe spotkanie 3:2 wygrały dziewczyny z Chybia. O bardzo zaciętych i wyrównanych spotkaniach świadczy fakt, że w 4 meczach o końcowym sukcesie decydował debel. Emocje były OGROMNE!

Wyniki  grupowe:

Chybie - Sosnowiec     3:0

Chybie - Ligota            3:2

Chybie - Ruda Śląska   3:2

Półfinał Województwa Śląskiego w Tenisie Stołowym Młodzieży.

Końcem kwietnia w Łaziskach Górnych rozegrał się

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce uzyskując tym samym awans do etapu wojewódzkiego.

Szkołę reprezentowały:

Julia Moskała

Wiktoria Krzempek

Kinga Włodarczyk

GRATULACJE!!!

Zawody Rejonowe - Tenis Stołowy

W zawodach rejonowych w Tenisie Stołowym rozgrywanych w dniu 13.04.2022r w ramach

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

nasza reprezentacja w składzie:

Julia Moskała, Wiktoria Krzempek i Kinga Włodarczyk

zajęła I miejsce

i będzie reprezentować rejon cieszyńsko-pszczyński w finałach wojewódzkich.

Wyniki:

1.  SP1 Chybie

2.  ZSP Piasek

3.  SP Poręba

4.  SP Strumień

Na zakończenie zawodów odbył się / poza konkurencją / mecz o "Super Puchar" pomiędzy najlepszą drużyną dziewczyn i chłopców.  Nasze zawodniczki pokonały męski zespół z Poręby 3:0

Sukces naszych uczennic!

Bardzo dużym sukcesem zakończył się udział naszych zawodniczek w

Drużynowych Mistrzostwach Śląska Kadetek w Tenisie Stołowym.

Zawody odbyły się 02.04.2022r. w Łaziskach Górnych.

Zespół w składzie:

Wiktoria Krzempek , Julia Moskała oraz Kinga Włodarczyk

zdobył

brązowy medal.

Nasze dziewczyny pokonały drużyny z Jastrzębia Zdroju i Tarnowskich Gór i uległy w walce o ścisły finał zawodniczkom z  Gliwic.

Gratulujemy!!!

SUKCES BARTOSZA

SUKCES BARTOSZA!!!

Miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły - Bartosz Rygiel, który reprezentował gminę Chybie w powiatowych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej - zajął V miejsce!
Gratulujemy Bartoszowi i życzymy dalszych sukcesów!!!!

Półfinał Województwa Śląskiego w Tenisie Stołowym

Kolejne sportowe sukcesy naszych uczniów!

24.11. 2021r.  w Mysłowicach rozegrany został

Półfinał Województwa Śląskiego w Tenisie Stołowym Dzieci.

Po zwycięstwie w zawodach powiatowych i rejonowych nasza szkoła ponownie okazała się najlepsza, awansując do finału wojewódzkiego!

Klaudia Bąk, Nikola Ratajczyk, Aleksandra Ratajczyk,

Finały Powiatowe w Tenisie Stołowym Dzieci i Młodzieży

W dniach 16-17.11.2021 w Chybiu odbyły się Finały Powiatowe w Tenisie Stołowym Dzieci i Młodzieży.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chybiu zajęła I miejsce w obu kategoriach wiekowych i uzyskała awans do etapu rejonowego.