Inormacje dla KLAS 8

II LO Im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie

8 klasisto!

Masz pytanie? Zadaj je nam na Instagramie!

Akcja Q&A na Instagramie II LO im Mikołaja Kopernika w Cieszynie (profil: lo_koper) odbędzie się w dniach: - 18-19 maja - 25-26 maja Uczniowie klas ósmych będą mogli zadać dowolne pytanie na temat, np. proponowanych przez naszą szkołę profili, życia szkolnego, atmosfery, wydarzeń i nauczycieli, na naklejce w relacji pod profilem: lo_koper Na pytania odpowiadać będą przedstawiciele każdego z profili nauczania, aby osoba zadająca pytanie miała pewność, że odpowiedź pochodzi ze sprawdzonego źródła. Odpowiedzi na przypięte pytania będą ukazywały się w relacji. Posty z pytaniami we wtorek 19 i 26 maja zostaną także przypięte na profilu Fb Kopera, gdzie również zainteresowani uczniowie będą mogli zadać pytanie. Akcja prowadzona jest przez Samorząd Uczniowski II LO im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie.

SU II LO im.M.Kopernika w Cieszynie

Rekrutacja

Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2020/2021, terminy składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych – to główne kwestie ujęte w projekcie harmonogramu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Dziś, 8 maja br. przekazujemy go do konsultacji. Na opinie dotyczące proponowanych terminów czekamy do 13 maja br. Zachęcamy do udziału w konsultacjach.