Wyniki konkursu "OZDOBA BOŻONARODZENIOWA"

Konkurs plastyczny "OZBOBA BOŻONARODZENIOWA"
      W konkursie plastycznym pt.: "OZBOBA BOŻONARODZENIOWA" wzięło udział 41 osób. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością. Jury konkursowe przyznało następujące wyróżnienia:

1.Maja Krzempek 2b
2.Bartlomiej Chybiorz 1a
3.Milena Gruszka 1b
4.Błażej Kunc 3b
5. Filip Smolorz 2b
6. Leon Kubiczek 1b
7.Eryk Witoszek 6a
8.Julia Skiba 4b
9.Wojciech Leśniak 7a
10.Justyna Włodarczyk 7b

Wyniki konkursu - MÓJ PRZYJACIEL MIŚ

Wyniki konkursu plastycznego „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”

Wyróżnienie I stopnia:

Jakub Jadach – kl. 1a

Amelia Maśka – kl. 1a

Szymon Szczyrba – kl. 1a

Amelia Wawak – kl. 1a

Milena Gruszka – kl. 1b

Maksymilian Buchta – kl. 2a

Paulina Krzempek – kl. 2a

Karolina Pietrzyk – kl. 2b

Wojciech Śleziński – kl. 3a

Antonina Kasik – kl. 3b

Błażej Kunc – kl. 3b

Dorota Maśka – kl. 3b

Europejski Dzień Języków

Z okazji Europejskiego Dnia Języków zostały przeprowadzone w naszej szkole trzy konkursy:
dwa z języka angielskiego i jeden z języka niemieckiego.

XXII Przegląd Pieśni Patriotycznej

W XXII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej im. M. Papiurek na szczeblu parafialnym udział wzięło 1599 dzieci i uczniów z całej Diecezji Bielsko-Żywieckiej. W etapie diecezjalnym zostało przesłuchanych 953 uczestników z 56 placówek. W dniu 24 lutego 2023 roku komisja w składzie : Przewodnicząca: P. Urszula Miarczyńska – Micorek,  członkowie: P. Barbara Ficoń- Szewczyk oraz P. Leszek Pochopień, po wnikliwych przesłuchaniach w formie on-line nadesłanych laureatów etapu parafialnego, wyłonili najlepszych wykonawców w poszczególnych grupach wiekowych i kategoriach. Z naszej szkoły
Wiktoria Nicpoń z kl. 3b
zajęła 3 miejsce
w kategorii solista klas I- III. Podsumowanie XXII Przeglądu Pieśni Patriotycznej, koncert galowy, wręczenie nagród, podziękowań i dyplomów  odbyło  się 22 kwietnia  w Miejskim Domu Kultury w Hałcnowie.

Gratulujemy!

Eureka!

3 marca 2023 roku odbył się
Ogólnopolski Konkurs z fizyki Eureka.
Wzięło w nim udział 9 uczniów: 3 z klasy siódmej oraz 6 z klasy ósmej. Konkurs składał się z dwóch części:

- testu składającego się z 25 pytań / 1 pkt. Za każde pytanie /
- pytania otwartego / maksymalnie można było uzyskać 8 pkt. /

Celem konkursu jest popularyzowanie nauk ścisłych, szerzenie wśród młodzieży wiedzy z zakresu fizyki.

Alchemik

Znane są wyniki tegorocznej edycji
Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „Alchemik”,
w którym uczestniczyło 19 uczniów klas 8 naszej szkoły:

Niederlińska Weronika, Ostrowska Kornelia, Kajstura Weronika, Brandys Martyna, Beczała Paulina, Ratajczyk Nikola, Włodarczyk Kinga, Szczypka Anna, Motylewski-Knurzyński Nikodem, Michalik Jan, Kuboszek Michał, Stabrawa Jan, Dominiak Wojciech, Lickiewicz Kacper, Herok Emilia, Śledź Nikola, Waleczek Zuzanna, Rygiel Amelia, Janota Szymon.

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Dzień 21 grudnia 2022 roku był w naszej szkole dniem wyjątkowym. W przedświątecznym nastroju odbył się KONKURS KOLĘD. Uczestnicy podzieleni byli na dwie kategorie wiekowe: młodsi: klasy 1 - 3 i starsi: 4 - 8. Uczniowie prezentowali wybrane przez siebie utwory. Śpiewali je przy akompaniamencie pianina i gitary, fletu i dzwonków.

Po prezentacji konkursowej wszyscy widzowie wzięli udział w koncercie kolęd przygotowanym przez uczennice klasy 8c i 8b

W konkursie uczniowie uzyskali następujące wyniki:

Konkurs plastyczny - wyniki

30 listopada zakończył się konkurs na ozdobę bożonarodzeniową. W konkursie wzięło udział 33 uczniów naszej szkoły. Wykonaliście piękne ozdoby, które zasiliły kiermasz barbórkowo - mikołajkowy organizowany przez Radę Rodziców.

Komisja w składzie: pan dyrektor Mirosław Staniek, pani pedagog Małgorzata Michałka oraz nauczyciel plastyki Ewa Pisarek, wyrózniła następujące prace: