Jesteś tutaj:
  2. Z życia szkoły

#Szkoła pamięta

W przededniu Uroczystości Wszystkich Świętych oraz przed 11 listopada - Narodowego Święta Niepodległości, w ramach akcji SU "Zapal znicz" odwiedziliśmy parafialny cmentarz. Pamiętając szczególnie o bohaterach I wojny światowej zapaliliśmy znicze i modliliśmy się przy pomniku upamiętniającym ich śmierć.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Dnia 29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.tej okazji klasa 3a wypożyczyła książki w bibliotece i przygotowała inscenizację pt.: "Kopciuszek".

Uczniowie wykonali ciekawą scenografię oraz zgromadzili rekwizyty, z dynią w roli karocy.

Kopciuszek ze swoim dworem, w pięknych strojach, zachęcali swoich kolegów z klas I-III do głośnego czytania, które poszerza doświadczenia językowe, rozwija słownictwo.