Projekt - LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Pierwszaki z technologią za pan brat!

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.
Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Tegoroczne pierwszaki zdążyły już korzystać z zakładek do książek wydrukowanych na drukarce 3D w ramach prezentu z okazjin rozpoczęcia nauki w szkole, oraz poznały uroczego robota Photona. |

Photon to zabawka która rozwija swoje możliwości razem z dzieckiem. Robot posiada interaktywną historię, która motywuje dzieci do eksperymentowania i zabawy z nim- ten, dzięki działaniom dziecka, otrzymuje nowe funkcje i możliwości. Photon jest wyposażony w nowoczesną technologię, potrafi reagować na wiele bodźców zewnętrznych, a dzięki dedykowanej aplikacji, pomoże dzieciom rozwinąć wyobraźnię, umiejętności logicznego i analitycznego myślenia, oraz nauczy dzieci podstaw programowania.

Laboratoria Przyszłości

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Chybiu zaprasza do złożenia ofert na zadania pod nazwą

"Laboratoria Przyszłości".

Wszystkie potrzebne informacje znajdą Państwo w załącznikach.

Ogłoszenie o zamówieniu publiicznym

"Laboratoria Przyszłości".

Wszystkie potrzebne informacje znajdą Państwo w załącznikach.