Kalendarz Świąt Nietypowych - Dzień Animacji

Kalendarz Świąt Nietypowych
Dzień Animacji.

Kolejną niespodziankę dla całej szpołeczności szkolnej  przygotowała klasa 6b, która w piątek 21 pażdziernika zorganizowała Dzień Animacji pod hasłem:
"Zaprzyjaźnij się z Myszką Miki, Kaczorem Donaldem, Reksiem oraz Bolkiem i Lolkiem".
Tego dnia na korytarzach naszej szkoły zaroiło się od postaci z wyżej wymienionych bajek. 6b przygotowała upominki dla każdego ucznia - kolorowanki z postaciami z bajek oraz przeprowadziła quiz z wiedzy o naszych bohaterach. Okazało się, że pomimo bardzo młodego wieku nasi uczniowie doskonale znają bajki  z czasów dzieciństwa ich rodziców a nawet dziadków. Również pan dyrektor Mirosław Staniek oraz pan wicedyrektor Grzegorz Galas odpowiedzieli wzorowo na postawione im pytania i otrzymali pamiątkowe odznaki. To był bardzo miły dzień a na twarzach uczniów i nauczycieli nieustannie gościł uśmiech.

Z niecierpliwością czekamy już na listopadowe wydarzenie z kalendarza świąt nietypowych, które już szykuje kolejna klasa...