Śladami Marszałka Józefa Piłsudskiego

W dniu 18.10.2022 r. cześć uczniów klasy 8c udała się w daleką podróż do Sulejówka. Celem wyjazdu było nagranie filmu o życiu i działalności Józefa Piłsudskiego. Dzięki uprzejmości pracowników Muzeum Józefa Piłsudskiego mogliśmy zwiedzić willę, w której mieszkał Marszałek z rodziną. Uczniowie rewelacyjnie poradzili sobie z przydzielonymi zadaniami. Martyna przeprowadziła wywiad z przewodnikiem po Muzeum, Wojtek i Michał ciekawie opowiedzieli o J. Piłsudskim. Należy zaznaczyć, że materiały przygotowali samodzielnie. Przygotowanie filmu nie byłoby możliwe bez Bartosza, który sprawnie obsługiwał sprzęt filmowy,  który został zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Zebrany materiał będzie niewątpliwe cennym źródłem wiedzy o patronie naszej szkoły.