Dzień Tajniaka

W tym roku szkolnym realizujemy w naszej szkole nowy SUPER pomysł! Każda klasa 4-8 przygotowuje w wylosowanym przez siebie miesiącu niespodziankę dla społeczności szkolnej. Są to święta z kalendarza świąt nietypowych. Pierwszym z nich był Dzień Tajniaka, którego przygotowaniem zajęła się klasa 8c...

Zgodnie z kalendarzem świąt nietypowych, Dzień Tajniaka przypada na 27 września. Przygotowania trwały kilkanaście dni. W wyznaczony dzień na szkolnych korytarzach zaroiło się od "Tajniaków". Pomysłowość uczniów nie znała granic. Dodatkowo organizatorzy - uczniowie klasy 8c, przygotowali dla wszystkich zagadki o różnym stopniu trudności. Dla tego kto udzielił prawidłowej odpowiedzi, czekała słodka nagroda. Wybrano również najlepiej wystylizowanych Tajniaków.

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę!

W październiku kolejna klasa wykorzysta swoją szansę na przygotowanie niespodzianki!!!