W dniu 13.05.2022r. grupa uczniów z klas 7 naszej szkoły wzięła udział w wyjeździe rekreacyjno-edukacyjnym.

O godz.12.00 wyjechali do Krakowa. Pierwszym punktem programu była zabawa w krakowskim GOAIR. Uczniowie musieli się wykazać dobra kondycją, żeby sprostać szaleństwom. Następnie młodzież skorzystała z oferty w ramach Nocy Muzeów. Zwiedzili: Muzeum Polskiego Lotnictwa, Muzeum Armii Krajowej, Muzeum Techniki i Inżynierii, Dom Hipolitów. Na wszystkich wrażenie zrobiło przejście podświetlonym mostem Kładką św. Bernadka, przejście przez urokliwy Kazimierz z zapoznaniem się z historią miejsca, tamtejszej synagogi. Jednym z punktów programu była również obecność na Wawelu. Uczniowie mogli zobaczyć go z "innej strony". Wszyscy szczęśliwie wrócili o godzinie 2 w nocy do domów z planami na Noc Muzeów w przyszłym roku.