Pomoc dla Ukrainy

Uczniowie naszej szkoły chętnie włączają się w pomoc uchodźcom z Ukrainy, szczególnie tym, którzy przebywają na terenie gminy Chybie. Bezinteresowność oraz zaangażowanie nie zna granic. Jako pierwsza z inicjatywną wyszła klasa 2b, która to wraz z rodzicami zebrała sporo artykułów spożywczych i przemysłowych dla najbardziej potrzebujących uchodźców. Kolejną akcję przygotował 18 marca Samorząd Uczniowski oraz uczniowie klas siódmych. Zorganizowali oni kiermasz słodko - ciasteczkowy. Na każdym piętrze naszej szkoły znalazły się stoiska z pysznymi wypiekami, które własnoręcznie upiekli uczniowie wraz z rodzicami. Dochód wyniósł 1448,13 zł i zostanie przeznaczony na potrzeby dzieci z Ukrainy, które już zaczęły uczęszczać do naszej szkoły. I to nie koniec bo organizowane są kolejne akcje! Za każdą pomoc i zaangażowanie bardzo dziękujemy.