Dni Szczęśliwości

Od października do grudnia odbywały się w naszej szkole
Szk
olne Dni Szczęśliwości.

Radości i uśmiechom nie było końca!

Na początku zorganizowany był Dzień Dobrego Słowa. Uczniowie wszystkich klas 4-8 na jednej z lekcji zastanawiali się, co miłego chcieliby przekazać innym. Swoje dobre słowa zapisywali na papierowych liściach i tworzyli piękne drzewa, które przyozdabiały korytarze.

Kolejny szczęśliwy dzień to Dzień Szalonych Fryzur i Nakryć Głowy (relacja z tego dnia pojawiła się wcześniej). Wszyscy uczniowie brali również udział w lekcjach wychowawczych na temat „Jak wygląda szczęście?”. Ich celem było zwrócenie uwagi na to, co w naszym życiu dobre i co przynosi nam radość.

Wiele emocji przyniósł nam Dzień Niespodzianek, w czasie którego uczniów odwiedziły dwie niesamowite postacie: Miś i Żyrafa ;-). Dużo radości miały nie tylko najmłodsze dzieci ale również starsi. W tym dniu „poszukiwali” na szkolnych korytarzach uśmiechniętych buziek. Każdaosoba, która taką znalazła otrzymała słodki upominek. A na gazetka pojawiło się wiele śmiesznych dowcipów i żartów.

Z okazji Dni zorganizowany był konkurs plastyczny pt. „Co mi daje szczęście?” Wzięły w nim udział 22 osoby. Wszystkie otrzymały nagrody dzięki wsparciu Rady Rodziców naszej szkoły, za co bardzo dziękujemy!