Szlachetna Paczka - podsumowanie

Jak co roku w naszej szkole członkowie Szkolnego Koła Wolontariuszy zorganizowali akcję Szlachetna Paczka. Wydawało się, że wszelkie działania utrudnione będą przez pandemię. I rzeczywiście, zaangażowanie uczniów nie było możliwe tak, jak dotychczas. Jednak hojność darczyńców przeszła wszelkie oczekiwania!

W tym roku opieką objęliśmy p. Ilonę. Życie jej nie rozpieszczało. Przykre doświadczenia, choroba, samotność uczyniły z jej życia pasmo trosk i smutków. Gdy otrzymała prezenty, jej radość i wzruszenie nie znały granic. Z zebranych dzięki Radzie Rodziców pieniędzy zakupiono wersalkę, lodówkę, mikrofalówkę, czajnik elektryczny i inne drobne wyposażenie mieszkania. Oprócz tego ubrania, żywność, chemia, radioodtwarzacz, oczyszczacz powietrza, kołdra, poduszka, pościele, koce i wiele, wiele innych!

Jako organizatorzy bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do radości pani Ilony. jak już kiedyś napisałam - DOBRO WRACA, czego Państwu z całego serca życzę w imieniu p. Ilony oraz organizatorów.

Dziękujemy również SP w Zaborzu, zwłaszcza p. Jolancie Strządale, za zaangażowanie w organizację akcji.