Wyniki konkursu - JĘZYK ANGIELSKI

Wyniki IV Międzygminnego Konkursu z Języka Angielskiego dla Klas Trzecich -

Mały Mistrz Języka Angielskiego

IV Międzygminny Konkurs z Języka Angielskiego dla Klas Trzecich - Mały Mistrz Języka Angielskiego

W dniu 23.05.2018 r. o godz. 10.00 w naszej szkole odbył się IV Międzygminny Konkurs z Języka Angielskiego dla Klas Trzecich - Mały Mistrz Języka Angielskiego. Konkurs został zorganizowany przez nauczycielkę języka angielskiego Ewelinę Leszczyńską i objęty został honorowym patronatem przez Wójta Gminy Chybie Janusza Żydka.

Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy i umiejętności językowych uczniów, a także pogłębienie współpracy między szkołami. Test konkursowy sprawdzał umiejętność rozumienia mowy, czytania ze zrozumieniem i pisania, jak również znajomość podstawowych zagadnień gramatycznych oraz słownictwo.

W rywalizacji wzięło udział łącznie 18 uczniów z klas trzecich z 6 szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Chybiu, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ludwika Kobieli w Chybiu, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zaborzu, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabłociu, Szkoły Podstawowej w Bąkowie oraz Zespołu Szkół w Drogomyślu.

Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce – Weronika Kajstura ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Chybiu
II miejsce – Filip Chwastykowski ze Szkoły Podstawowej w Bąkowie
III miejsce – Nadia Ryś z Zespołu Szkół w Drogomyślu

W rywalizacji drużynowej I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa
Piłsudskiego w Chybiu, II miejce Zespół Szkół w Drogomyślu, a III miejsce zajęła Szkoła
Podstawowa w Bąkowie.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Nagrody wręczyli obecni na konkursie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Chybiu Mirosław Staniek oraz przedstawiciel Urzędu Gminy w Chybiu Andrzej Bura.

Wszystkim laureatom oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!