14 października - Dzień Edukacji Narodowej

Dziś obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej - święto nie tylko nauczycieli, ale również pracowników oświaty, obsługi, każdego rodzica i ucznia, który tworzy szkolną wspólnotę i jest zaangażowany w proces edukacji.

Wszystkim nauczycielom dziękujemy za serce włożone w nauczanie, twórcze pomysły, pomoc każdemu, kto jej potrzebuje. Za cierpliwość, kreatywność, zaangażowanie, dobre słowo, dobroć i trud włożony w każdy dzień pracy. Dziękujemy za to, że Jesteście z uczniami i dla uczniów i życzymy satysfakcji oraz sukcesów w dalszej pracy!

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za współpracę, życzenia, pamięć, dobre słowo i poczęstunek!

Każdemu rodzicowi i uczniowi serdecznie dziękujemy za współpracę oraz czynne uczestniczenie w życiu naszej szkoły. Bez Was nie byłoby szkoły i wspólnoty. Życzymy Wam samych sukcesów i wielu szczęśliwych dni!