ZMAGANIA SPORTOWE w SP 1

Z rozpoczęciem nowego roku rozpoczęły się również zmagania sportowe w naszej szkole.

Za nami udział w zawodach gminnych i powiatowych w konkurencji- sztafetowe biegi przełajowe.

W kategorii dziewcząt w finałach powiatowych ,które odbyły się 28.09 w Chybiu  oraz 30.09 w Cieszynie ,dziewczynki w roczniku 2007 i młodsze, zajęły VII miejsce a dziewczynki w roczniku 2009 i młodsze, zajęły IX miejsce. W kategorii chłopców zajęliśmy odpowiednio: w roczniku 2009 i młodsi -XII miejsce natomiast w roczniku 2007 i młodsi -III miejsce.

III miejsce chłopców dało im awans do zawodów rejonowych ,które odbędą się w Łące 5.10.21.Skład drużyny: Maciej Herman, Kamil Szczepański, Konrad Witoszek, Wojciech Paciorek, Sebastian Herdzina, Remigiusz Tomik.

29.09 na stadionie w Chybiu, odbyły się również zawody gminne w piłce nożnej chłopców. W obu kategoriach wiekowych (grupa 2007 i młodsi i grupa 2009 i młodsi) ,uczniowie z SP 1 w Chybiu okazali się najlepsi i awansowali do półfinałów powiatowych ,które odbędą się odpowiednio:

07.10 w Brennej -kategoria 2009 i mł oraz 19.10 w Strumieniu -kategoria 2007 i mł.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i nauczycielom !